Image

Folie samochodowe

Kilkunastoletnie doświadczenie w montażu folii sprawia iż wielu naszych klientów wraca ponownie lub poleca nas znajomym. To dla nas bardzo ważne dlatego staramy się zawsze wykonywać usługę na odpowiednio wysokim poziomie. Doświadczenie, rzetelność naszych działań sprawiają, że od wielu lat świadczymy usługi wielu dealerom samochodowym na terenie Torunia (Mercedes, Toyota, Audi, Kia, Peugeot, Honda, Ford, Seat, Renault, VW). Pytania dotyczące cenu - zapraszamy do kontaktu.

Slide 1
 

icon offcanvas

Black Sun / folie samochodowe

Folie samochodowe / oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty najwyższej jakości folie samochodowe firmy 3M w 5 stopniach przyciemniania :

 • 70%, 50%,30%,20% 05% - od barwy szarej po czarną

Gwarantują one doskonałą termiczność i krystaliczność szyb. To produkt dla wymagających klientów dla których jakość jest priorytetem oraz oczekujących najwyższej jakości wykonywanych usług.

Zakres usługi
Standardowa usługa przyciemniania szyb obejmuję – wszystkie szyby znajdujące się za fotelem kierowcy (wymóg wynikający z prawa drogowego*).

 • tylne szyby boczne (ilość w zależności od auta),
 • główna szyba tylna (szyba klapy bagażnika).

*Montaż folii na szybach przednich wykonujemy tylko na życzenie i odpowiedzialność klienta.

Gwarancja
Oferujemy Wam dwie gwarancję:

 • 1 rok na monta,
 • 8 lat gwarancji na folię.

Jak wygląda realizacja?
Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa wykonana u nas bezinwazyjnie, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Toruniu. W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo od 2 do 4 godziny, w zależności od auta.

Image

Folie samochodowe - przyciemnianie szyb
Folie termo-kurczliwe które umożliwią montaż folii na szybach profilowanych w jednym kawałku.

gcode2

Black SunFolie samochodowe

 • zatrzymują do 99% szkodliwych promieni ultrafioletowych,
 • chronią wnętrze samochodu przed wyblaknięciem i spękaniami
 • poprawia skuteczność działania klimatyzacji samochodu (zatrzymują do
  60-70% całkowitej energii słonecznej),
 • redukują blask i zmęczenie oczu
 • zapewniają elegancki wygląd samochodu
 • uniemożliwiają wgląd do środka
 • posiadają warstwę odporną na zarysowania.

Zalety folii przeciwsłonecznej
Przyciemnianie szyb w samochodzie to obecnie najlepsza forma Waszej osobistej ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem się auta, inwestycja ograniczająca konieczność maksymalnego korzystania z klimatyzacji a co za tym idzie redukcje spalania oraz nieprzyjemnym, rażącym słońcem. Folie utrzymują chłód nawet w największy upał, blokując do 93 % promieniowania IR, znanego nam potocznie jako odczuwalne ciepło słoneczne.

Redukcja refleksów
Przyciemnianie szyb redukuję refleksy słoneczne, przez co zmniejsza zmęczenie oczu, a sama jazda staję się bezpieczniejsza i znacznie bardziej komfortowa.

Blakada UV
Oklejanie szyb ochrania wnętrze samochodu przed zniszczeniem, takim jak płowienie czy inne odbarwienia powstałe w skutek działania szkodliwego promieniowania UV.

Tuning optyczny
Przyciemnianie szyb w samochodzie stanowi obecnie niezbędny element tuningu optycznego. Na rynku jest szeroki wybór folii przeznaczonych do tego celu. Występują w wielu kolorach oraz stopniach przyciemnienia. W ten sposób oklejanie szyb umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu.

Ochrona nie tylko przeciwsłoneczna
Przyciemnianie szyb stanowi także inwestycję w bezpieczeństwo. Tego typu folie w pewnym stopniu zabezpieczają oklejoną szybę przed wybiciem, po pierwsze ochraniając nas przed rozbryzgiem odłamków szkła, a po drugie utrudniając zadanie potencjalnemu złodziejowi lub wandalowi.

Słabszej jakości folie dają odwrotny skutek. Powodują, że ciemne szyby zamiast redukować temperaturę wnętrza auta nagrzewają je. Czasami różnica w koszcie przyciemnienia auta to 50 do 100 zł. Przy kilkuletnim okresie użytkowania, kwota jest nieodczuwalna dla kieszeni a komfortowa dla użytkowania?

Wszystkie folie posiadają warstwę chroniącą przed zarysowaniem oraz atesty:
Instytutu Szkła i Ceramiki (Lisic) i Instytutu Techniki Budowlanej (BIT).

Black Sun
ul. Równinna 8, 87-100 Toruń
tel. kom. 720 123 456
email: biuro@blacksun.pl